بیانیه سلب مسئولیت

کاربر محترم؛


هرگونه استفاده از این وب سایت و سامانه به معنی آگاهی و پذیرش تمامی شروط مندرج در این شرایط‌نامه است.

این شرایط‌نامه یک قرارداد قانونی و الزام‌آور بین ما و شماست و در بردارنده شرایط استفاده‌ای است که به محض بهره‌برداری از این سامانه شما بدان ملزم می‌گردید:

  • تمامی مندرجات این سامانه از قبیل تصاویر، اطلاعات، علائم‌ تجاری، گزارشات و مندرجات این سامانه به شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت تعلق دارد و درصورت هرگونه بهره‌برداری غیر مجاز و انتشار بدون اجازه شرکت، حق پیگیری قضایی برای شرکت محفوظ است.
  • به موجب این قرارداد کاربر تایید می‌نمایید که مسئولیت تمامی اقدامات و ارتباطاتی که از طریق و یا با این سامانه انجام می‌شود، با خود او است و تعهد خود را مبنی بر استفاده منحصرا مناسب و متعارف از این سامانه/ وب سایت اعلام می‌دارد.
  • به موجب این قرارداد کاربر متعهد می‌گردد که از هرگونه ورود خسارت یا اخلال در این سامانه و هرگونه اقدامی که منجر به وقفه در ارائه خدمات سامانه گردد خودداری نماید و در صورت بروز هرگونه تخلف مسئولیت جبران ضرر و زیان با کاربر است و سامانه بدون هیچ اعلام قبلی مجاز به اخراج و بستن حساب کاربر می‌باشد.
  • سامانه امکان تعلیق و یا انسداد کامل حساب کاربر را بدون هیچ‌گونه اعلان قبلی دارا می‌باشد و از این بابت مسئولیت جبران هیچ‌گونه ضرری به کاربر را ندارد.
  • سامانه ساتما متشکل از تیمی از بهترین کارشناسان می‌باشد و اطلاعات مورد استفاده‌ی خود را از منابع معتبر و دست اول به دست می‌آورد با این وجود سامانه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت و درستی این اطلاعات پایه و متعاقبا نتایج حاصل از آن ندارد.
  • با توجه به عدم تایید درستی اطلاعات، سامانه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی وارده به کاربر یا سایرین ندارد و هرگونه خطر و ضرری از این بابت متوجه خود کاربر می‌باشد.
  • این سامانه تنها واسط میان شما و کارگزاری‌ها است؛ لذا صرف ثبت دستور خرید اوراق در این سامانه، به معنای صدور قطعی واحدهای سرمایه‌گذاری نبوده و این درخواست به کارگزاری منتقل می‌گردد. فروش نهایی اوراق با کارگزاری فروشنده است و این سامانه دخل و تصرفی در آن ندارد.
  • رسید صادره از سوی فروشنده، صرفا سندی عادی ست که از طرف ایشان صادر می‌گردد و سامانه به هیچ‌وجه گواهی نمی‌دهد که این رسید به معنی مالکیت اوراق خریداری شده می‌باشد.
  • کاربر در قبال اطلاعات وارده مسئولیت تام داشته و در صورتی که این اطلاعات نادرست و یا ناقص وارد شده و از این جهت خسارتی به کاربر یا هرکس دیگری وارد گردد کاربر ملزم به جبران می‌باشد.
  • در صورتی که سامانه به جهتی ملزم به بازپرداخت اصل مبلغ پرداخت شده توسط کاربر باشد، این بازپرداخت پس از طی مراحل اداری و دستورالعمل بازپرداخت میسر خواهد شد.

تمام تلاش ما در راستای جلب رضایت کاربران محترم متمرکز شده است، اما به هر حال امکان بروز خطا در هر سامانه‌ای وجود دارد. در صورت بروز هرگونه خطا، ما را مطلع فرمایید؛ تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل را در کوتاه‌ترین زمان حل نماییم.